Yatırımcı İlişkileri

Yatırımcı İlişkileri

Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak hedefimiz paydaşlarımıza yapmış oldukları yatırımın karşılığını en iyi şekilde verebilmektir. Yatırımcı İlişkilerinin görevi ise şirket hisselerinin adil değerini bulabilmesi için doğru bilgi akışını sağlamaktır.

Departman olarak şirketle ilgili kamuya açıklanmamış, gizli ve ticari sır niteliğindeki bilgiler hariç şeffaf bir yönetim anlayışıyla paydaşlarımızın ve finans piyasasının bilgi taleplerini karşılamaktayız. Finans kesiminde şirketin bilinilirliğini artırmak ve yatırımcı profilini genişletmek için yıl içinde yatırımcılarımızla ve finansal analistlerle toplantılar düzenlemekteyiz. 

Çimsa, büyüme hedefleri olan ve paydaşlarına gelecekte daha büyük fırsatlar sunmayı görev edinmiş, sektöründe lider bir firmadır. Bizim için önemli olan şirketimizin büyüme modelinin doğru anlaşılmasını sağlamak ve paydaşlarımızla uzun soluklu ve karlı bir ortaklık sürdürmektir.

Bize Ulaşın

Yatırımcı ilişkileri konularında bilgi almak için aşağıdaki kanallardan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

ÖMER FARUK TULUM Tel: 0216-5547042
E-posta: o.tulum@cimsa.com.tr
EREN MANTAŞ Tel: 0216-5547016 E-posta: e.mantas@cimsa.com.tr
English Spanish Türkçe