Çimsa Eskişehir Fabrikası Yemekhane Binası, sürdürülebilir arazi, enerji verimliliği,mimari tasarım, malzeme ve kaynaklar açısından yapılan değerlendirme neticesinde, 110 üzerinden 82 puan alarak LEED Platin Sertifikası’na değer bulundu
Türkiye’nin önde gelen çimento ve yapı malzemeleri üreticilerinden Çimsa, ikinci kez İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü
Çimsa, kadınların ekonomiye katılımına destek vermek amacıyla kurulan en önemli uluslararası girişim olan 'Birleşmiş Milletler Kadının Güçlendirilmesi İlkeleri'ni (WEPs) imzaladı.
Çimento ve yapı malzemeleri sektöründe 40 yılı aşkın süredir fark yaratan çalışmalara imza atan ÇİMSA, 2015 yılında 1 milyar 171 milyon TL net satışı geliri elde etti.
Çimsa, Çimento Endüstrisi İşverenler Sendikası-ÇEİS’in geleneksel olarak düzenlediği Çimento Sektörü İş Sağlığı ve Güvenliği Performans Ödülleri’nde Afyon ve Niğde Fabrikalarının başarılı performansıyla ödüle layık görüldü.

Çimsa'lı Olmak

Şirketin Kurumsal Gelişim ve İnsan Kaynakları vizyonu yüksek performans kültürü oluşturmak, misyonu ise organizasyonel değişim ve gelişimi sağlamaktır.

 

English Spanish Türkçe